PRODUKTY

Torby Reklamowe

Torby Reklamowe

Oferujemy szeroką gamę toreb reklamowych z folii nadającej się do pakowania produktów o różnorodnym charakterze. Podczas produkcji wykorzystujemy polietylen LDPE oraz MDPE, które wyróżnia wysoka elastyczność oraz możliwość naniesienia nadruku techniką flexo zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów.

Rodzaje folii stosowane do produkcji toreb reklamowych:

Folia LDPE o niskiej gęstości (0,915-0,935 g/cm³) – należy do bardzo termoplastycznych i miękkich tworzyw, odpornych na działanie wilgoci oraz niską temperaturę. To właśnie z folii LDPE najczęściej produkowane są torby reklamowe stosowane w sklepach detalicznych. Z powodzeniem nadają się do pakowania żywność lub drobnych, lekkich produktów. Dostępne są w wersji transparentnej lub półprzezroczystej.

Folia MDPE o średniej gęstości (0,926-0,940 g/cm³) – przeznaczona do pakowania nieco cięższych przedmiotów, a przy tym nieco grubsza od LDPE. Tym samym MDPE jest odporniejsza nie tylko na działanie wilgoci oraz niską temperaturę, ale także uszkodzenia mechaniczne (przetarcia, przecięcia). Dostępna jest w wersji półprzezroczystej.

Torby reklamowe „C”

Proponujemy torby reklamowe z wycięciem „C”, czyli poręcznym uchwytem zapewniającym komfort użytkowania. To najczęściej stosowane i zarazem najbardziej ergonomiczne rozwiązanie, chętnie wybierane przez sklepy detaliczne – produkty należą do pojemnych oraz trwałych rozwiązań.

Torby reklamowe z uchem

Produkujemy również torby reklamowe z wklejaną rączką, tzw. uchem, zgrzewanym taśmowo, dzięki którym rączka zostaje solidnie przyklejona do folii. Dzięki temu jest znacznie bardziej poręczna.

Nadruk na torbach

Na torbach oferujemy nadruk na torbach reklamowych jedno- lub dwustronny wykonany w technice flexo. Dzięki temu produkty staną się dodatkowym nośnikiem reklamy, który wpłynie na pozytywny wizerunek marki, a także jej większą rozpoznawalność, zwłaszcza że nierzadko jest to produkt wielokrotnego użytku.

Proponowany przez nas jedno- i dwustronny nadruk techniką flexo wykorzystuje farby szybkoschnące wykonane z gumy lub polimeru oraz wypukłe, elastyczne formy drukowania. Farby należą do niewsiąkliwych, dzięki czemu doskonale nadają się do zadruku tworzyw sztucznych ściśle przylegając do folii. Otrzymujemy w ten sposób estetycznie wykonany produkt, dokładnie prezentujący jedno- lub dwustronny nadruk, w pełni odpowiadający oczekiwaniom naszych Klientów.

Przed wyborem grafiki do nadruku techniką flexo zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu dopasowania wzoru do rodzaju zastosowanej folii LDPE lub MDPE zgodnie z wymaganiami technicznymi.